Суббота, Мая 27, 2017
   
TEXT_SIZE

Фундаментальним завданням СБУ і СЗР є демонтаж розвідувально-підривних платформ спецслужб Кремля на території України та за її межами. Класичним проявом бездіяльності СБУ щодо недопущення антидержавних дій московинів є публікація антиукраїнських матеріалів у книзі Світлани Варшавської «Учебник ненормативной лексики английского языка» (“Агентство Светланы Варшавской”, 2014; ISBN: 978-617-655-083-9), та їх розповсюдження через мережу авторитетних українських книгарень.

 

Подробнее  

Шляхи захисту України та США від гібридних технологій Кремля в умовах окупації Криму та Донбасу

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Задля уникнення відповідальності Московії перед міжнародним трибуналом за скоєння військових злочинів російський президент втягує Дональда Трампа до теми непричетності Кремля до фінансування тероризму на Донбасі і в Криму.

З цією метою Кремлем вірогідно «надана» інформація про фінансування українським олігархатом в складі В.Януковича, А.Клюєва, Б.Колєснікова, Р.Ахметова, В.Новінського, Д.Фірташа та ін. терористичних дій та на Сході України. Сутність полягає в тому, що кремлівське фінансування достатньо вірогідно приховане у бізнес-операції зазначених осіб з Московією.

Сума фінансування Кремлем терористичної діяльності обраховується вартістю утримання 35 тис. терористів, близько 8 тис. кадрових військових Московії на Донбасі, близько 40 тис. кадрових військових Московії в окупованому Криму, вартістю поставленого озброєння, боєприпасів, матеріально-технічних та ін. засобів, витрат на ведення терористичної війни в інформаційній, культурній, економічній, фінансовій, транзитній та ін. сферах. Крім того, в цю вартість входить утримання більш ніж 150 тис. контингенту московинських військ на північних та східних кордонах України, значного штату кадрових співробітників ФСБ, СЗР, ГРУ ГШ РФ (до 6 тис.), які нелегально перебувають на території України, в сусідніх державах, а також прикордонних областях Московії.

Для отримання доказів фінансування Кремлем терористичної діяльності на окупованому Донбасі та в Криму необхідне єднання зусиль спецслужб України, Великобританії, Швейцарії та ін. країн. Достатньо актуальним є аналітичне дослідження порівняльного аналізу статків українського олігархату у довоєнний період (до 2013 р.) та у IV кварталі 2013 р., 2014-2017 рр. з урахуванням динаміки змін цін на сировинному, валютному ринках.

Підтвердженням знищення доказів Кремлем прямого фінансування тероризму на Донбасі є фізична ліквідація спецслужбами Московії ватажків терористів – «Мотороли», «Бетмена», «Гіві» та ін., які детально були обізнані про обсяги прямого фінансування Кремлем тероризму в Україні.

PhD Наум Древлянський

Поиск человека

Полезная информация

Как открыть счет за границей

Последние негативные изменения в политической и экономической жизни страны, особенно ситуация в банковской сфере, заставила многих всерьез задуматься о том, как обеспечить сохранность своих активов. Одним из наиболее очевидных путей, является перевод денежных средств на хранение в более надежный и солидный банк. 

 

ВНИМАНИЕ!

Администрация сайта может не разделять точку зрения авторов и за содержание публикаций ответственности не несет! 

 Убедительная просьба соблюдать нормы вежливости и не подписываться чужими именами. 

С целью сохранения свободы слова комментарии НЕ МОДЕРИРУЮТСЯ!

Перепечатка материалов "ГОВОРИ" в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.

Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание адреса нашего ресурса в виде гиперссылки.

Login