Понедельник, Июня 26, 2017
   
TEXT_SIZE

Фундаментальним завданням СБУ і СЗР є демонтаж розвідувально-підривних платформ спецслужб Кремля на території України та за її межами. Класичним проявом бездіяльності СБУ щодо недопущення антидержавних дій московинів є публікація антиукраїнських матеріалів у книзі Світлани Варшавської «Учебник ненормативной лексики английского языка» (“Агентство Светланы Варшавской”, 2014; ISBN: 978-617-655-083-9), та їх розповсюдження через мережу авторитетних українських книгарень.

 

Подробнее  

Полезное

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТЕРОРИСТИЧНИХ АКТІВ І ДИВЕРСІЙ - ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАВДАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ КОНТРРОЗВІДКИ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Скоєння спецслужбами Кремля серії терористично-диверсійних актів – вбивство Д. Вороненкова, як цінного свідка окупації Московією України і державної зради В. Януковича; вибухи на військовому арсеналі в м. Балаклея Харківської області як класичні дії терористичної мережі ФСБ, «ЛНР» і «ДНР» із числа місцевих мешканців, терористичні обстріли посольства України в Лівії – як типовий злочин СЗР Московії.

 

ШЛЯХИ ДОСЯГНЕННЯ СТРАТЕГІЧНИХ ЦІЛЕЙ УКРАЇНСЬКОЮ ДЕРЖАВОЮ ТА НАЦІЄЮ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Кожен носій ідеології Кремля, насамперед із числа олігархату та московинів на теренах України є системною загрозою українській державі і нації і їх діяльність підлягає упередженню та нейтралізації.

 

 

ЧОМУ НЕ ВСІ ЗАВДАННЯ ПОЛІЦІЇ ПОВИННІ РЕАЛІЗОВУВАТИСЯ ШЛЯХОМ НАДАННЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПОСЛУГ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Автори Закону України "Про Національну поліцію" №580-VIII від 02.07.2015 р. припустилися помилки, коли до всіх завдань поліції, що визначено у ст. 2 Закону, ввели термін "поліцейські послуги". Тепер, за чинним Законом, поліцейськими послугами є: забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, також інтересів суспільства і держави та навіть протидії злочинності.

 

   

СТРАТЕГІЯ ДІЙ УКРАЇНИ ДЛЯ ДЕОКУПАЦІЇ ДОНБАСУ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Наступні кроки олігархату і Кремля по окупації Донбасу: після легалізації терористичних паспортів, визнання «незалежності» «ДНР» і «ЛНР», «проведення референдуму» щодо приєднання до Московії та «прийняття відповідного рішення» Держдумою Московії.

 

Тарифная «простота» хуже воровства

Традиционно, регулируемые (устанавливаемые) государством тарифы на все виды коммунальных услуг (теплоснабжение, водоснабжение, электроэнергию и пр.) отличаются одной характерной особенностью – крайне популистическим подходом к установлению размеров и пропорций начисления, а также – отсутствием логики и универсальности.

   

Страница 1 из 25

Поиск человека

Полезная информация

Покупаем технику в рассрочку

Заманчиво выглядят предложения продавцов приобрести товар, о котором вы могли только мечтать, в рассрочку без переплаты или с нулевыми процентами по кредиту! Сегодня такими рекламными слоганами пестрят не только бигборды, но и ценники в магазинах бытовой техники. О причинах, побудивших продавцов предлагать товар на невыгодных, на первый взгляд, для себя условиях в журналистском расследовании..  

ВНИМАНИЕ!

Администрация сайта может не разделять точку зрения авторов и за содержание публикаций ответственности не несет! 

 Убедительная просьба соблюдать нормы вежливости и не подписываться чужими именами. 

С целью сохранения свободы слова комментарии НЕ МОДЕРИРУЮТСЯ!

Перепечатка материалов "ГОВОРИ" в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.

Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание адреса нашего ресурса в виде гиперссылки.

Login