Четверг, Мая 25, 2017
   
TEXT_SIZE

Фундаментальним завданням СБУ і СЗР є демонтаж розвідувально-підривних платформ спецслужб Кремля на території України та за її межами. Класичним проявом бездіяльності СБУ щодо недопущення антидержавних дій московинів є публікація антиукраїнських матеріалів у книзі Світлани Варшавської «Учебник ненормативной лексики английского языка» (“Агентство Светланы Варшавской”, 2014; ISBN: 978-617-655-083-9), та їх розповсюдження через мережу авторитетних українських книгарень.

 

Подробнее  

Полезное

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТЕРОРИСТИЧНИХ АКТІВ І ДИВЕРСІЙ - ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАВДАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ КОНТРРОЗВІДКИ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Скоєння спецслужбами Кремля серії терористично-диверсійних актів – вбивство Д. Вороненкова, як цінного свідка окупації Московією України і державної зради В. Януковича; вибухи на військовому арсеналі в м. Балаклея Харківської області як класичні дії терористичної мережі ФСБ, «ЛНР» і «ДНР» із числа місцевих мешканців, терористичні обстріли посольства України в Лівії – як типовий злочин СЗР Московії.

 

ШЛЯХИ ДОСЯГНЕННЯ СТРАТЕГІЧНИХ ЦІЛЕЙ УКРАЇНСЬКОЮ ДЕРЖАВОЮ ТА НАЦІЄЮ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Кожен носій ідеології Кремля, насамперед із числа олігархату та московинів на теренах України є системною загрозою українській державі і нації і їх діяльність підлягає упередженню та нейтралізації.

 

 

ЧОМУ НЕ ВСІ ЗАВДАННЯ ПОЛІЦІЇ ПОВИННІ РЕАЛІЗОВУВАТИСЯ ШЛЯХОМ НАДАННЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПОСЛУГ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Автори Закону України "Про Національну поліцію" №580-VIII від 02.07.2015 р. припустилися помилки, коли до всіх завдань поліції, що визначено у ст. 2 Закону, ввели термін "поліцейські послуги". Тепер, за чинним Законом, поліцейськими послугами є: забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, також інтересів суспільства і держави та навіть протидії злочинності.

 

   

СТРАТЕГІЯ ДІЙ УКРАЇНИ ДЛЯ ДЕОКУПАЦІЇ ДОНБАСУ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Наступні кроки олігархату і Кремля по окупації Донбасу: після легалізації терористичних паспортів, визнання «незалежності» «ДНР» і «ЛНР», «проведення референдуму» щодо приєднання до Московії та «прийняття відповідного рішення» Держдумою Московії.

 

Тарифная «простота» хуже воровства

Традиционно, регулируемые (устанавливаемые) государством тарифы на все виды коммунальных услуг (теплоснабжение, водоснабжение, электроэнергию и пр.) отличаются одной характерной особенностью – крайне популистическим подходом к установлению размеров и пропорций начисления, а также – отсутствием логики и универсальности.

   

Страница 1 из 25

Поиск человека

Полезная информация

Как избежать расплаты за неосторожность в супермаркете

Если вы неумышленно разбили бутылку дорогого элитного коньяка, заставить вас возместить убытки можно только через суд. Однако сделать это очень проблематично, поскольку риск случайной гибели товара лежит на магазине.  

ВНИМАНИЕ!

Администрация сайта может не разделять точку зрения авторов и за содержание публикаций ответственности не несет! 

 Убедительная просьба соблюдать нормы вежливости и не подписываться чужими именами. 

С целью сохранения свободы слова комментарии НЕ МОДЕРИРУЮТСЯ!

Перепечатка материалов "ГОВОРИ" в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.

Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание адреса нашего ресурса в виде гиперссылки.

Login