Суббота, Мая 27, 2017
   
TEXT_SIZE

Фундаментальним завданням СБУ і СЗР є демонтаж розвідувально-підривних платформ спецслужб Кремля на території України та за її межами. Класичним проявом бездіяльності СБУ щодо недопущення антидержавних дій московинів є публікація антиукраїнських матеріалів у книзі Світлани Варшавської «Учебник ненормативной лексики английского языка» (“Агентство Светланы Варшавской”, 2014; ISBN: 978-617-655-083-9), та їх розповсюдження через мережу авторитетних українських книгарень.

 

Подробнее  

600 МЛН. ЄВРОДОПОМОГИ І ЗАГРОЗИ ДЕІНДУСТРІАЛІЗАЦІЇ УКРАЇНИ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

За експертними оцінками, для створення сучасної лісопереробної галузі України необхідно розгортання 8-10 сучасних підприємств з вартістю кожного з них близько 400 млн. $. Першим кроком для залучення інвесторів в Україну має стати збереження Кабінетом Міністрів України заборони на експорт лісу-кругляку та сприяння у експорті готової продукції з високою часткою доданої вартості, або хоча б з 4-5 класом переробки.

 

Розробку стратегії приведення лісового господарства та лісопереробної галузі до кращих європейських стандартів і зняття всіх законодавчих і урядових бар’єрів для приходу інвесторів необхідно долучити науково-експертній групі із числа українських державників.

В українському суспільстві давно відчувається потреба проведення глибокої модернізації всіх сфер суспільно-економічного життя на основі «Плану Маршала» по створенню високої частки доданої вартості у всіх без виключення галузях національної економіки.

Для досягнення цієї мети основним шляхом є розгортання Кабінетом Міністрів України спільно з урядами Швеції, Литви, Канади, Австралії та інших країн стратегії індустріалізації України. Її умовами є запровадження протекційних заходів по захисту українського ринку від іноземних товарів і послуг (Е.С. Райнерт. Як багаті країни забагатіли... і чому бідні країни лишаються бідними – К.: Темпора, 2014 – 444с.).

Однак існує й серйозна загроза зриву цих планів через те, що Україною було підписано низку угод про зону вільної торгівлі з нерівноправними партнерами – ЄС та Канадою, що несе реальні ризики швидкої деіндустріалізації України.

Ці загрози проявляються, насамперед, у тому, що європейські інвестори переливають капітал в аграрний сектор на шкоду індустріальному сектору фінансових ресурсів та примушують Україну до зняття ембарго на експорт лісу під приводом надання фінансової допомоги.

Наслідками для України може невдовзі стати помітне зростання темпів деіндустріалізації, зубожіння громадян та перетворення на сировинний придаток ЄС.

Що можуть зробити українські громадяни в цій ситуації? Здійснювати системний тиск на Президента України, Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України для перегляду і відміни законодавчо-нормативних актів, які закріплюють сировинний статус України на внутрішньому та міжнародних ринках. Своєю чергою, Президент, Парламент і Уряд України повинні розробити і приступити до реалізації «Плану Маршала», який би дозволив направити потужний внутрішній та міжнародний фінансовий ресурс у розвиток промислового сектору України та захисту українського ринку від товарів з країн ЄС, Канади та ін. країн.

Ми очікуємо від них і максимального сприяння розвиткові сучасних промислових галузей з глибокою переробкою сировини та виробництво товарів і послуг з значною часткою доданої вартості. Проведення переговорного процесу з розвиненими країнами, насамперед ЄС, має бути підпорядковано меті досягнення розуміння потреби у запровадженні протекційних заходів по захисту українського виробника.

У нас не так багато часу на те, щоб розробити і реалізувати перспективну стратегію ефективного імпортозаміщення у всіх без виключення сферах національної економіки. Для суттєвого прискорення власного розуміння стратегії змін у країні доцільно щоб кожен високопосадовець України від Президента України до голови сільської ради в найкоротші терміни творчо опрацювали визнану у всьому світі працю відомого економіста Е.С.Райнерта Як багаті країни забагатіли... і чому бідні країни лишаються бідними. – К.: Темпора, 2014 – 444с.

PhD Наум Древлянський

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Похожие материалы

Поиск человека

Полезная информация

Покупаем БУ авто

Начинать осмотр понравившейся машины нужно, естественно, с кузова. Делать это лучше в ясную погоду. Предпочтение отдайте сухим и чистым автомобилям. Ведь если хозяин не удосужился вымыть авто перед продажей, то где гарантия, что он как следует ее обслуживал?  

ВНИМАНИЕ!

Администрация сайта может не разделять точку зрения авторов и за содержание публикаций ответственности не несет! 

 Убедительная просьба соблюдать нормы вежливости и не подписываться чужими именами. 

С целью сохранения свободы слова комментарии НЕ МОДЕРИРУЮТСЯ!

Перепечатка материалов "ГОВОРИ" в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.

Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание адреса нашего ресурса в виде гиперссылки.

Login