Суббота, Мая 27, 2017
   
TEXT_SIZE

Фундаментальним завданням СБУ і СЗР є демонтаж розвідувально-підривних платформ спецслужб Кремля на території України та за її межами. Класичним проявом бездіяльності СБУ щодо недопущення антидержавних дій московинів є публікація антиукраїнських матеріалів у книзі Світлани Варшавської «Учебник ненормативной лексики английского языка» (“Агентство Светланы Варшавской”, 2014; ISBN: 978-617-655-083-9), та їх розповсюдження через мережу авторитетних українських книгарень.

 

Подробнее  

БУНТ ОЛІГАРХАТУ І ЛЕГАЛІЗАЦІЯ СЕПАРАТИЗМУ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

17 років потрібно було жителям Німеччини, щоб відійти від божевілля нацистської пропаганди і усвідомити, що з ними сталося. У випадку реального захисту громадян України від системної кремлівської і олігархічної присутності на Донбасі потрібно буде не менше ніж 17 років для усвідомлення подій та власної поведінки. У зв’язку з цим вибори на вражених Кремлем та олігархатом територіях можливі через 17 років. Влада в регіоні має бути представлена військово-цивільними адміністраціями.

Не існує прецеденту успішного українського державотворення з представниками Кремля, олігархату та військовими злочинцями. «Якщо ви поїдете на Майдан, то ми знищимо вас і ваші сім’ї» - погрози, які озвучувались менеджментом на кожному підприємстві, яке належить олігархату, а також їх представниками в державних і комунальних закладах під час Революції гідності.

«…Відтак у 2014 рік Україна ввійшла формально дуже централізованою, а реально дуже регіоналізованою державою зі слабким місцевим самоврядуванням та загостренням міжрегіональних відмінностей. Формально жорстка вертикаль виконавчої влади в особі місцевих державних адміністрацій (МДА) була політичною вертикаллю, а голови МДА представляли радше інтереси регіональних еліт, а не держави. Саме тому позиції голів МДА у буремні дні лютого—березня 2014 року були різними, а голова Ради міністрів АРК, голови Севастопольської МДА, Донецької та Луганської ОДА не просто не змогли втримати ситуацію під контролем, а й почасти самі були ініціаторами сепаратистських дій. За 25 років незалежності в Україні так і не було сформовано єдиного українського простору на всій її суверенній території, і міжрегіональні відмінності використовувалися не для посилення конкурентоспроможності України, а для її ослаблення…» (А. Ткачук. Про децентралізацію, успіхи, ризики і роль парламенту. Дзеркало тижня. №1(297) від 14.01.2017)

Отже, третя олігархічна спроба (після О. Пінчука та А. Єрмолаєва) викладена С. Тарутою в інформаційно-аналітичному тижневику «Дзеркало тижня» №5(301) від 11.02.2017 р. щодо легалізації сепаратизму і федералізації та недопущенню формування єдиного українського державного простору.

Стратегічний задум олігархату і Кремля – це демонтаж української держави і суспільства і повернення до статусу «квазідержави» початку 2014 р.

Для цього Кремль спільно з олігархатом продовжує блокування під виглядом «миру» будь-яких спроб приходу української державності на Південь і Схід України. Іншими словами, популістична ширма Кремля і олігархату може бути описана у вигляді знайомої нам усім тези: «мир за будь-яку ціну».

Алгоритм їхніх спільних дій для досягнення цієї мети передбачає, по-перше, усунення від влади «київської хунти» - Президента України, Кабінету Міністрів України. По-друге, представники Кремля та олігархату (Р. Ахметов, С. Тарута, Б. Колєсніков та ін.) прагнуть привести своїх ставлеників до влади шляхом дострокових виборів на посаду Президента України, членів парламенту та уряду. По-третє, законодавче визнання маріонетковою олігархічною владою окупації Криму і організація «вічного переговорного процесу» між Московю та Києвом, Києвом та Донецьком і Луганськом по вимиванню фінансових ресурсів країни.

Кремль і олігархат також дотримуються єдиної тактики: так, максимальна дискредитація Президента та КМУ допоможе усунути їх від будь-якого впливу на розвиток подій на Донбасі, насамперед у переговорному процесі. Легалізація ж сепаратизму стане можливою шляхом пролонгації повноважень та обов’язків депутатів обласних і місцевих рад, обраних на виборах 2010 р. за списками олігархату на нині окупованих територіях Донецької і Луганської областей. А далі залишиться тільки надати кошти легалізованим сепаратистам і федералістам (на освіту, медицину та пенсійне забезпечення).

Яким чином відбуватиметься легалізація олігархатом сепаратизму? Перш за все, це неодмінно станеться в разі ухвалення спеціального закону про легалізацію сепаратистів та федералістів – депутатів обласного і місцевого рівнів. Наступним кроком буде формування маріонеткової влади під прапором України. А згодом можна і до ООН направити закони України, які легалізують сепаратизм і федералізм в Україні…

Якщо ці плани буде реалізовано, ми остаточно втратимо будь-які шляхи до створення єдиного українського державного простору. А олігархат і Кремль матимуть повний контроль криміналізованих анклавів за прикладом Абхазії та Придністров’я.

В умовах московинсько-української війни формування українського державного простору на окупованих територіях належить до компетенції центральних органів влади із залученням українських державників-науковців та підприємців із тутешніх, які не мали і не мають жодного стосунку до Московії, олігархату та військових злочинців.

Українська держава і суспільство потребують формування потужного українського державного простору на всій території України, включаючи окуповані території.

Шляхи вирішення завдань українського державотворення в Донбасі. Одне з ключових наших завдань – це демонтаж кремлівських і олігархічних платформ у всіх сферах суспільно-економічного життя. Всі активи (насамперед – у ЗМІ!), що належать Р. Ахметову, С. Таруті, Б. Колєснікову та іншим мають бути невідкладно продані згідно з нормами міжнародного права інвесторам, які спроможні запровадити сучасні стандарти реальної модернізації економіки регіону на соціальних засадах.

Запровадження режиму відносин між контрольованими українською владою та окупованими територіями має проводитися за аналогом Західної та Східної Німеччини. Вони мають унеможливити вплив Кремля і олігархату на формування українського державного простору. Створення успішного українського проекту якості і безпеки життя має надихнути жителів окупованих територій до усвідомлених дій з метою звільнення від московинів.

До роботи у цивільно-військових адміністраціях, які опікуються окупованими територіями має бути залучено українських державників із числа науковців і підприємців Донецької і Луганської областей, які не мали і не мають жодного стосунку до Кремля і олігархату.

Найкраще з того, що можемо зробити ми – громадяни України, це ігнорувати будь-яких кремлівські й олігархічні вимоги. Для єднання зусиль науковців, підприємців, волонтерів доречним буде створення громадських об’єднань «Український Донбас» для розбудови українського державного простору.

Від Президента України, Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України слід вимагати максимального залучення на всі рівні влади українських державників, вихідців з Донбасу, насамперед – науковців, підприємців і волонтерів, які мають фаховий рівень якісно виконувати завдання на рівні громад, районів та областей.

Залучити іноземних інвесторів допоможе розгортання інноваційних проектів з реальної модернізації економіки, а також розгортання навчальних проектів по підготовці українських державників місцевого рівня до опанування практики державотворення на загальнонаціональному рівні.

Міжнародна спільнота може надати нам неоцінну допомогу, якщо нею нарешті буде розгорнуто «План Маршала» з модернізації економіки України задля сприяння українській владі ефективно тиснути на олігархат і Кремль з метою демонтажу їхніх платформ в Україні.

(фото УП)

PhD Наум Древлянський

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Поиск человека

Полезная информация

За рубеж с пластиковой картой. Риски и рекомендации

Поехали отдыхать за границу, и тут неожиданно выяснилось, что карта заблокирована банком без всякого предупреждения. Что делать в подобной ситуации? И как обезопасить себя от противоправных действий мошенников, крадущих деньги с пластиковых карточек? 

 

ВНИМАНИЕ!

Администрация сайта может не разделять точку зрения авторов и за содержание публикаций ответственности не несет! 

 Убедительная просьба соблюдать нормы вежливости и не подписываться чужими именами. 

С целью сохранения свободы слова комментарии НЕ МОДЕРИРУЮТСЯ!

Перепечатка материалов "ГОВОРИ" в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.

Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание адреса нашего ресурса в виде гиперссылки.

Login