Суббота, Мая 27, 2017
   
TEXT_SIZE

Фундаментальним завданням СБУ і СЗР є демонтаж розвідувально-підривних платформ спецслужб Кремля на території України та за її межами. Класичним проявом бездіяльності СБУ щодо недопущення антидержавних дій московинів є публікація антиукраїнських матеріалів у книзі Світлани Варшавської «Учебник ненормативной лексики английского языка» (“Агентство Светланы Варшавской”, 2014; ISBN: 978-617-655-083-9), та їх розповсюдження через мережу авторитетних українських книгарень.

 

Подробнее  

"Синдром Кремля" - бандерофобія

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

«Синдром Кремля» - бандерофобія, наче вірус набуває характеру епідемії серед різних верств московинського та польського суспільства. За своєю сутністю це є планом реваншу по демонтажу української державності та підготовці населення до війни проти України.

 

Українці мають знати і оцінювати історію України очима українців, а не через щілину московинських чи польських шовіністів, військових злочинців і зрадників, насамперед з окупованих територій Криму та Донбасу.

Зараз ми всі спостерігаємо масштабне розгортання скоординованої співпраці польських шовіністів з московинськими окупантами по демонтажу української державності. Підтвердженням цього є інтенсивне, протягом останніх років, розгортання в московинських та польських ЗМІ антиукраїнських заяв та дій серед різних верств суспільства та представників політичних партій. Черговим свідченням сплеску польського шовінізму є зневажливі до української держави і народу заяви Я. Качинського про історію українсько-польських відносин.

По суті, заяви Я. Качинського являють собою ніщо інше, як втручання у внутрішні справи України шляхом нав’язування очима чужинця поглядів на українське минуле.

В будь-якій країні світу особа, яка боролась за свободу власної країни з метою побудови незалежної держави шанована серед громадян та державних інституцій. Викреслювання іноземцями будь-кого, хто віддав власне життя за незалежність України, є публічною зневагою до українського народу та його держави.

Заяви московинів та польських шовіністів свідчать, що Україна здобуває статус геополітичного центру країн Балто-Чорноморської смуги, Східної Європи та Кавказу.

Дії українських громадян:

1. Припинення співпраці з будь-яким носієм московинського чи польського шовінізму. Що стосується українського студентства в московинських і польських вузах то справою гідності є його повернення до навчання в Україну або переведення в один із ВУЗів країн-друзів України – Литви, Швеції, Канади чи Австралії та ін.

2. Відмова від будь-яких ділових, наукових та будь-яких інших поїздок в Московію та Польщу до часу їх повернення до європейських цивілізаційних стандартів в історичній, гуманітарній та безпековій та ін. сферах.

3. Розгортання в соціальних мережах проектів по доведенню до українців та громадян Польщі і Московії всесвітньо визнаних наукових досліджень про історію Східної та Центральної Європи та українсько-московинських та українсько-польських відносин.

Дії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України:

1. Опора на власні сили по реалізації і впровадженню реальних реформ в Україні на засадах свободи та гідності.

2. Поглиблення співпраці з країнами союзниками – Литвою, Швецією, Канадою, Австралією та ін. по розгортанню реальної модернізації України.

3. Рішуча і миттєва відсіч з позицій МЗС України спробам будь-якого іноземця втручатись в суверенітет України в історичній, гуманітарній та ін. сферах.

4. Розгортання громадського телеканалу «Історія українського державотворення» із залученням «Інституту національної пам’яті», «Інституту історії України НАН України», «Інституту археології НАН України», а також телепроектів «Машина часу» та ін. для розкриття історії України на основі всесвітньо визнаних наукових досліджень – Я.Дашкевича «Акція «Волинь»: волинський казан та його творці»; «Акція «Вісла»: важкі питання»; «Подзвінне операції «Вісла»»; «Національно-визвольна боротьба у 40-50 рр. у світлі ворожих архівів», «Болючі проблеми з історії Східної Європи», «Чи відкриються свіжі сторінки історії УПА?» та ін.

5. Дієве сприяння «Інституту національної пам’яті» у розгортанні інтернет-проектів по налагодженню комунікації з громадянами України, Московії та Польщі по найбільш чутливим сторінкам українсько-московинських та українсько-польських відносин.

6. Ключовим завданням влади є недопущення відкриття московинськими та польськими шовіністами скоординованого «другого фронту» проти української держави та суспільства.

7. СБУ і СЗР кардинально покращити якість упередження недопущення реваншу московинcьких та польських шовіністів по демонтажу української державності.

Дії міжнародної спільноти:

1. Розгортання в країнах ЄС та США проектів дослідження історії Центральної та Східної Європи, які б дозволили розкрити найбільш чутливі сторінки історії з метою недопущення використання політиками-популістами тих чи інших тем для виправдання окупації і захоплення територій та розв’язування військових дій. Доцільне залучення до цього процесу міжнародно-визнаного історика Т.Снайдера та ін.

2. Затвердження Україною та ЄС «Кодексу поведінки політичного діяча», який унеможливить трактування історичних подій з позиції партійної кон’юнктури. Це питання мають досліджуватися і озвучуватися на наукових форумах та надаватись в інформаційний простір з метою збереження державного простору всіх без виключення країн.

PhD Наум Древлянський

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Поиск человека

Полезная информация

Если гаишник просит пройти тест на алкоголь

Мы никого не призываем управлять автомобилем в состоянии алкогольного опьянения, а потом «косить» от ГАИ. Алкоголь за рулем — это зло, которое может стоить жизни как самому водителю, так и ни в чем не повинным людям. Но знать свои права, когда вас просят «подуть» и т.д. — нужно.  

ВНИМАНИЕ!

Администрация сайта может не разделять точку зрения авторов и за содержание публикаций ответственности не несет! 

 Убедительная просьба соблюдать нормы вежливости и не подписываться чужими именами. 

С целью сохранения свободы слова комментарии НЕ МОДЕРИРУЮТСЯ!

Перепечатка материалов "ГОВОРИ" в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.

Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание адреса нашего ресурса в виде гиперссылки.

Login