Суббота, Мая 27, 2017
   
TEXT_SIZE

Фундаментальним завданням СБУ і СЗР є демонтаж розвідувально-підривних платформ спецслужб Кремля на території України та за її межами. Класичним проявом бездіяльності СБУ щодо недопущення антидержавних дій московинів є публікація антиукраїнських матеріалів у книзі Світлани Варшавської «Учебник ненормативной лексики английского языка» (“Агентство Светланы Варшавской”, 2014; ISBN: 978-617-655-083-9), та їх розповсюдження через мережу авторитетних українських книгарень.

 

Подробнее  

Не ридати, а здобувати

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Шляхи упередження та нейтралізації єднання Кремля з антиукраїнськими діями Ю. Тимошенко, Семена Семенченка (К. Грішина), Н. Шуфрича, В. Парасюка та ін.

 

 

«Не ридать, а здобувать»

(Я.Дашкевич)

Черговий ультиматум українській державі та суспільству з боку олігархату було озвучено:

  • Юлія Тимошенко: «Я домовлюсь про завершення війни»,
  • Семен Семенченко: «Припинення війни, на якій усі заробляють»,
  • Володимир Парасюк: «Не знаю хто підірвав колії, але це були свідомі українці, яким набридла війна»,
  • Нестор Шуфрич: «Українська влада спекулює на темі війни і не зацікавлена у мирному врегулюванні і буде саботувати Мінські угоди».

Зазначені заяви та дії повністю відповідають інтересам Кремля та олігархату щодо розгортання внутрішнього фронту боротьби проти української держави та мають бути ефективно нейтралізовані. Україна потребує довготривалого періоду для здобуття перемоги над кремлівськими окупантами на умовах, які відповідають її національним інтересам як євроатлантичної країни. У зв’язку з цим заклики «про завершення війни» є кремлівським сценарієм легалізації окупованих територій і консервації олігархату.

Стратегія Кремля - це окупація України. Ключовою перепоною Кремля при цьому є українські громадяни, які захищають територіальну цілісність та незалежність України, впроваджують європейські стандарти у всі сфери суспільно-економічного життя, а також діюча влада – Президент України, Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, українські державники в областях, районах та громадах.

Опора Кремля теж залишається незмінною. Антидержавні і антиукраїнські сили – олігархат і московини, як ядро п’ятої колони. Найбільш небезпечними є особи, які, прикриваючись патріотичними гаслами, скоюють дії, які посилюють позиції  олігархату, п’ятої колони та Кремля. Насамперед це стосується Ю. Тимошенко, Семена Семенченка (К. Грішина), В. Парасюка, Н. Шуфрича та ін.

Одним з основних критеріїв успішності дій Кремля є виступи в ЗМІ та практичні дії олігархату, п’ятої колони і т.зв. «патріотичних сил» з розколу українського суспільства, дискредитації влади і всього українського.

Щодо правової оцінки заяв та дій Ю. Тимошенко, Семена Семенченка (К. Грішина), В. Парасюка і Н. Шуфрича, то у заявах та діях, які по своїй суті свідомо надають допомогу окупантам, є ознаки скоєння злочину, передбаченого ст. 111 Кримінального кодексу України «Державна зрада».

Тепер - про збитки, нанесені українській державі від дій зазначених осіб.

Ю. Тимошенко – багатомільярдні втрати бюджету України та громадян від газових контрактів підписаних нею з Кремлем у січні 2009 р. Імітація і блокування реформи адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування під час перебування на посаді Прем’єр- міністра України. Так, у 2005 році «підготовлена концепція реформи та законопроект про адміністративно територіальний устрій України почили десь у шухляді Прем’єр-міністра…». У липні 2009 р. уряд схвалив концепцію реформи місцевого самоврядування (№900-р) після чого сталося дивне з оприлюдненням цього документу: розпорядження з’явилось на сайті уряду, а текст самої концепції – ні» (А.Ткачук. Про децентралізацію, успіхи, ризики і роль парламенту. Дзеркало тижня №1(297) від 14.01.2017 р. – с.4). Своїм наслідком це мало суттєве ослаблення української державності, посилення реальної влади олігархату в регіонах та приведення останнім кремлівських окупантів в Крим та на Донбас. Крім цього красномовним було лобіювання нею В.Медведчука, як представника Кремля, на посаду Міністра закордонних справ України.

Н. Шуфрич – один із ключових учасників кремлівських проектів, які реалізовуються в Україні через В. Медведчука по підготовці умов для окупації України. Нанесення українському бюджету суттєвих збитків в процесі привласнення та експлуатації нафтогазових родовищ.

Семен Семенченко (К. Грішин) і В.Парасюк – анархістські дії з блокування окупованого Донбасу, які в умовах війни не погоджені зі штабом АТО та керівництвом держави, а вірогідно, розроблені олігархатом, який співпрацює з Кремлем. Вони теж потребують документування з боку правоохоронної системи.

Метою їхніх дій є озвучення (спроба поступової легалізації) планів олігархату та Кремля про розгортання розколу українського суспільства для приходу до влади на умовах хаосу позачергових виборів.

Серед правових ознак вірогідної причетності громадянина будь-якої країни до спецслужб іноземних держав, передусім, це здійснення заяв та дій, які повністю відповідають стратегічним інтересам тієї чи іншої держави. В умовах війни це стосується стратегічних цілей, які прагне досягти окупант. Так само, до таких ознак може бути віднесено перевищення витрат над доходами та статків над джерелами надходження коштів, які їх власник пояснити походження не може.

Що можемо зробити ми - пересічні громадяни, у цій ситуації? Дії українського суспільства:

1. Повне ігнорування українськими громадянами дій та заяв Ю.Тимошенко, С.Семенченка, В.Парасюка і Н.Шуфрича та ін.

2. Миттєвий фаховий коментар експертів на відповідність стратегічним інтересам Кремля та олігархату тих чи інших дій та проявів з боку вищезазначених осіб та ін.

3. Створення волонтерських оперативно-розшукових груп із числа українських державників у сфері контррозвідки, прокуратури, поліції для документування невідповідності статків вищезазначених осіб та ін. заявленим податковим деклараціям.

4. Суттєве покращення рівня особистої інтелектуальної підготовки для здобуття навичок і спроможності виявляти у своєму безпосередньому оточенні та серед політиків-популістів – Ю.Тимошенко, С.Семенченка, В.Парасюка і Н.Шуфрича та ін. ознак можливої причетності до п’ятої колони та кремлівських окупантів.

Дії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України:

1. Повне ігнорування будь-яких заяв збоку Ю.Тимошенко, С.Семенченка, В.Парасюка і Н.Шуфрича.

2. Мудрість і рішучість дій по реалізації національних інтересів України щодо гуртування на державницьких засадах влади і суспільства.

3. Реальні і дієві щоденні кроки про проведенню реформ.

4. Швидка нейтралізація олігархічних, кремлівських платформ та п’ятої колони, насамперед в ЗМІ.

5. Президенту України подати для першочергового прийняття Верховною Радою проектів законів, якими слід передбачити кримінальну відповідальність за пособництво кремлівським окупантам в ході ведення гібридної війни в інформаційній сфері, також посилення кримінальної відповідальності за блокування транспортної інфраструктури, яка безпосередньо впливає на виконання бойових завдань та життєзабезпечення в зоні АТО.

Кардинальне покращення діяльності СБУ для вирішення таких завдань:

1. Документування спрямувань спецслужб Кремля до олігархату, п’ятої колони та авторів «патріотичних гасел та дій» з метою недопущення їх будь-яких дій в рамках гібридної війни проти України.

2. Залучення міжнародних експертів для документування ступеню відповідності витрат та джерел надходження коштів, викладених в податкових деклараціях усіх без виключення посадових осіб, на предмет можливої причетності до спецслужб іноземних держав.

3. Задокументувати факти скоєння диверсійних актів на залізничних коліях в Луганській області, а також блокування транспортних шляхів на лінії розмежування в зоні АТО.

PhD Наум Древлянський

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Поиск человека

Полезная информация

Банковская система Украины - между кризисом и застоем

C начала года украинский банковский сектор покинули еще два европейских банка – шведская группа SEB и немецкий Commerzbank. Кредитование сворачивается, депозиты растут мизерными темпами, финансовый результат близок к нулю. Украинская банковская система застряла между кризисом и застоем.  

ВНИМАНИЕ!

Администрация сайта может не разделять точку зрения авторов и за содержание публикаций ответственности не несет! 

 Убедительная просьба соблюдать нормы вежливости и не подписываться чужими именами. 

С целью сохранения свободы слова комментарии НЕ МОДЕРИРУЮТСЯ!

Перепечатка материалов "ГОВОРИ" в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.

Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание адреса нашего ресурса в виде гиперссылки.

Login